Jakie problemy rozwiąże ten probiotyk?

Probiotyk

Ten niezwykły probiotyk odkryłam 7 lat temu. Wtedy to, po raz pierwszy zobaczyłam jego spektakularne działanie. O zastosowaniu i znaczeniu probiotyku wśród moich pacjentów, przyjaciół i rodziny opowiadam w webinarze dla dietetyków z sieci DOBRY DIETETYK. Ta wiedza, każdemu może pomóc rozwiązać ogromną część problemów zdrowotnych, ponieważ jak powszechnie wiadomo, zdrowie zaczyna się w jelitach. Właśnie tam powstaje między innymi 80% ciał odpornościowych.

Udowodniono, że istnieje niezwykle ważna oś jelita-mózg, dzięki której te organy mogą się komunikować głównie poprzez mikroflorę jelitową. W jelitach jest wytwarzany hormon szczęścia – serotonina, bardzo silnie wpływająca na nasz nastrój. Jednak dzieje się tak pod warunkiem, że jelita są zasiedlone odpowiednią florą.

Jaki wpływ ma na nią stosowanie esencji probiotycznej?
Dowiecie się z tego krótkiego filmu. Co najważniejsze, zastosowanie esencji probiotycznej poznacie w sposób jasny i konkretny, na przykładach – studium przypadków, mojej rodziny, znajomych i pacjentów. Dlatego jestem przekonana, że każdemu skorzysta.


Posłuchajcie

Dla osób, które nie dotrwały do końca filmu i dopytują:

Gdzie można kupić esencję?

Podaję, że esencję probotyczną kupuję u producenta. Bo po pierwsze nie narażam się na podróbki, a co najważniejsze po zarejestrowaniu się otrzymuje stały rabat w wysokości 10%, co daje najniższą cenę w intrenecie. Warunkiem uzyskania rabatu jest rejestracja. Po zarejestrowaniu od razu wskakują niższe ceny.  Tutaj link do sklepu.

Z życzeniami permanentnego zdrowia,

Dietetyk Kliniczny Dorota Włodzimirow

695940176

Polub i sledz Nas: