Z Seniorami do dzieła

Warsztaty kulinarne

Praca z Seniorami to prawdziwa przyjemność. Dlatego też z radością przyjęłam zaproszenie do prowadzenia warsztatów edukacyjno-kulinarnych z moją ulubioną grupą – aktywnych ludzi w dojrzałym wieku. Na spotkaniach warsztatowych spędzimy razem 45 godzin :).

Ich zainteresowanie poruszanymi zagadnieniami, duża świadomość, chęć zadawania pytań i podejmowania dyskusji, a także zaangażowanie podczas zajęć kulinarnych z pewnością są godne uwagi. Seniorzy z chęcią podejmują kulinarne wyzwania podczas zajęć warsztatowych – kroją, siekają, miksują, mieszają, mielą, pieką, gotują. Oprócz przepisu nie potrzebują żadnych instrukcji. W rezultacie  zawsze na koniec naszych zajęć odbywa się smakowita degustacja przygotowanych potraw – a te często zyskują nową odsłonę

 

Z tego powodu, z całą pewnością mogę powiedzieć, że warsztaty z Seniorami to przyjemność i korzyść obustronna.

Wyczyny Seniorów można zobaczyć poniżej. Na zdjęciach warsztaty w Krakowie Bieżanowie, Dębnie i Wadowicach.

Kraków-Bieżanów, Dębno, Wadowice

Bochnia

Jeszcze jedna liczna grupa Seniorek i jeden Senior z Bochni zaszczyciła swoją obecnością nasze warsztaty.  Miło było słyszeć, że bardzo dużo skorzystali. Furorę zrobiły pieczone ziemniaczki z masełkiem czosnkowo-bazyliowym.  Wydaje się, że teoria ze smakowitą praktyką jest najbardziej pożądana formą zajęć. Zatem do zobaczenia na kolejnych warsztatach.

Polub i sledz Nas: