Świąteczne Pierniczki wyczarowane przez Maluszki z Przedszkola w Nowym Wiśniczu

Dzisiaj przenieśliśmy się w magiczny świat smaku i kreatywności podczas naszych warsztatów z pieczenia i dekorowania świątecznych pierniczków. Chcieliśmy podzielić się z Wami wspomnieniami z tego wyjątkowego dnia, wypełnionego uśmiechami i aromatem świątecznych przypraw.

Nasi młodzi artyści kulinarni wzięli udział w niezwykłej podróży, trzymając w rękach wałki i foremki, gotowi na stworzenie własnych smakowitych dzieł. Kiedy pierwsze pierniczki wędrowały do pieca, czarująca atmosfera oczekiwania unosiła się wokół nas.

Następnie nadszedł czas na czarowanie dekoracji! Dzieci, uzbrojone w kolorowe lukry, kolorowe gwiazdeczki i patyczki do dekorowania, przystąpiły do tworzenia swoich magicznych arcydzieł. Malowanie, przyklejanie i ozdabianie pierniczków stało się prawdziwym spektaklem wyobraźni i radości.

Widok ich szczęśliwych twarzy, pełnych dumy z własnych osiągnięć, napawa nas radością i podekscytowaniem, przede wszystkim dlatego, że już niedługo będziecie mogli się nimi delektować. Każdy pierniczek to nie tylko smak świąt, ale również wyraz dziecięcej wyobraźni i radości.

Dziękujemy Wam za zaufanie i możliwość dzielenia się tym magicznym doświadczeniem z Waszymi dziećmi. Mamy nadzieję, że te warsztaty dostarczyły niezapomnianych chwil radości i wspólnego tworzenia, które zostaną na długo w dziecięcej pamięci.

Życzymy Wam wszystkim wspaniałych, pełnych miłości i radości Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Dietetyk i edukator żywieniowy

Dorota Włodzimirow 695 940 176