Magia Świątecznych Pierniczków

Dzisiaj mieliśmy niezwykle magiczne chwile pełne radości i kreatywności podczas naszych warsztatów z pieczenia i dekorowania świątecznych pierniczków. Dzielimy się z Wami wspomnieniami z tego wyjątkowego dnia, pełnego uśmiechów i zapachu świątecznych przypraw.

Nasi najmłodsi kucharze wkroczyli do świata kulinarnych cudów, trzymając w rączkach wałki i foremki, gotowi stworzyć własne arcydzieła smaku. Kiedy pierwsze pierniczki zaczęły wędrować do piekarnika, w powietrzu unosiła się słodka atmosfera oczekiwania na efekt ich pracy.

Następnie nadszedł czas na magiczną część – dekorowanie! Dzieci, uzbrojone w kolorowe lukry, kolorowe dekoracje i patyczki, przystąpiły do tworzenia swoich unikalnych dzieł sztuki. Malowali, ozdabiali i dekorowali pierniczki z pasją i zaangażowaniem, tworząc prawdziwie niepowtarzalne świąteczne cuda.

Dziękuję za zaufanie i możliwość dzielenia się tym magicznym doświadczeniem z Waszymi dziećmi. Mam nadzieję, że te warsztaty przyniosły niezapomniane chwile radości i wspólnego tworzenia, które będą ciepłym wspomnieniem tych Świąt Bożego Narodzenia.

Życzę Wam wszystkim wspaniałych, pełnych miłości i radości Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Dorota Włodzimirow – Dietetyk Kliniczny i Edukator Żywieniowy 695 940 176

Po przepis na świąteczne pierniczki i aromatyczną przyprawę zapraszam tutaj